Već danima se prepričava incident koji se dogodio na nastupu pevačice Milice Pavlović kada je jednom dečku iz publike uzela mobilni telefon i bacila ga iza sebe.
Snimak ovog događaja ubrzo je počeo da kruži internetom, a kako se ispostavilo, pevačica se na ovaj potez odlučila jer je mladić sve vreme pokušavao da je fotografiše ispod suknje.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Milica se sada oglasila i detaljno opisala šta se zaista dogodilo.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
– Upozorila sam ga jednom, upozorila sam ga drugi put. Treći put sam reagovala. To što sam žensko u haljini i nalazim se na sceni ne znači da ne zaslužujem osnovno poštovanje. Zgrožena sam i razočarana kako neki muškarci tretiraju žene, kao i da bez blama i uprkos upozorenjima misle da je potpuno normalna pojava da “pokušavaju da im se zavuku pod suknju” i da bi mi verovatno trebalo da budemo srećne i da se osećamo poželjno zbog tog gesta. Ne smem da zamislim kroz šta sve devojke prolaze u izlascima i kako ih tretiraju ovakvi muškarci, jer ovo je jedan vid se***lnog zlostavljanja na koje niko nema baš nikakvo pravo. I da, ponovo bih bez razmišljanja uradila isto. Ponovo bih uzela telefon i bacila ga u nameri da zaštitim sebe i svoje dostojanstvo i da pokažem takvim muškarcima da je to što rade sramno, nedopustivo i zaslužuje svaku osudu – istakla je oštro Milica na Instagramu.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)