Sneg koji je tokom noći padao promenljivim inteziteta, u većini krajeva Srbije doneo je zimske uslove vožnje, a temperature su jutros u šest časova bile uglavnom ispod nule.
Snežne padavine će i danas pratiti vozače, kako najvljuju iz RHMZ, zbog čega će i uslovi vožnje biti teži sa mestimično ugaženim ili raskvašenim snegom po putu, saopštio je Auto-moto savez Srbije.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Približavamo se i prvom radnom danu posle božićnih praznika, zbog toga se ovog poslednje neradnog dana, saobraćaj uobičajeno pojačava na svim putevima, a posebno onim koji vode ka zemljama zapadne Evrope što u zimskim uslovima vožnje uslovljava češće zastoje, usporenu vožnju i sa povremenim zadržavanjima pri prolazu kroz pojedine naplatne stanice.
BONUS VIDEO:






Komentari (0)