Agonija Ševčenka traje, a kraj se ne nazire: Dobio je šamar u gradskom derbiju! (VIDEO)

Sampdorija je prekinula niz od dva poraza

Sampdorija je nadigrala večeras na gostujućem terenu gradskog rivala Đenovu i rutnski je slavila u 17. kolu Serije A, rezultatom 3:1.

Sampdorija je povela u sedmom minutu golom Manola Gabijadinija, a prednost je udvostručio Frančesko Kaputo u 49. Treći gol postigao je Gabijadini u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Matija Destro pogotkom u 78. minutu.

Sampdorija je prekinula niz od dva poraza, pa posle pete pobede u ligi zauzima 14. mesto na tabeli sa 18 bodova.

Ševčenko je nedavno preuzeo Đenovu, ali nije uspeo da je podigne iz rasula, pošto i dalje ne zna za pobedu u Seriji A.

Đenova je pretrpela deveti poraz i pretposlednja je na tabeli sa 10 bodova.

Topovski udar kakav se ne viđa svaki dan: Čudesan gol u Bundesligi zadivio fudbalsku planetu (VIDEO)