Verona na krilima Lazovića do pobede: Hrvat ubacio Srbina, ovaj mu doneo tri boda (VIDEO)

Odlična partija našeg reprezentativca

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Empolija rezultatom 2:1 u okviru 13. kola Serije A.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Verona je imala terensku inicijativu, ali gosti su imali dve dobre prilike da dođu do prednosti. Na njihovu žalost, Andrea Pinamonti i Lijam Henderson nisu bili precizni.

Na poluvremenu Igor Tudor je uveo srpskog reprezentativca Darka Lazovića, koji je izašao iz povrede i Srbin mu je uzvratio asistencijom za vodeći pogodak. Strelac je bio Antonin Barak u 49. minutu.

Izjednačenje Empoliju je doneo Simone Romanjoli u 67. minutu. Ipak tri boda su ostala u Veroni zahvaljujući Adrijenu Tamezeu u 91. minutu i tako su izabranici Igora Tudora nastavili sa sjajnom formom.

U narednom kolu Verona gostuje Sampdoriji, dok Empoli dočekuje Fiorentinu.