Turbo Fulam razbio Blekburn: Mitar pokazao svom pratiocu ko je gazda! (VIDEO)

U drugom poluvremenu je usledila rapsodija izabranika Marka Silve

Fudbaleri Fulama savladali su ekipu Blekburna rezultatom 7:0, u okviru 16. kola Čempionšipa.

Goste je u prednost doveo Neskens Kebano u šestom minutu, a prednost je duplirao Aleksandar Mitrović u 19. minutu. Posao im je bio još lakši od 30. minuta, pošto je štoper domaćih Van Heke zaradio direktno isključenje i ostavio je svoj tim na cedilu.

U drugom poluvremenu je usledila rapsodija izabranika Marka Silve, pa je golman Blekburna Tomaš Kaminski morao da vadi pet puta loptu iz mreže.

Nju su pogađali Hari Vilson i Munjiz Rodrigo po dva puta, a još jedan pogodak na svom kontu dodao je Neskens Kebano.

Ovo je takođe bio duel i prva dva strelca Čempionšipa, Čileanca Bena Breretona sa jedne strane i Srbina Aleksandra Mitrovića sa druge strane.

Srpski reprezentativac je i ovde odneo pobedu, zahvaljujući svom pogotku, a to mu je 19. pogodak u šampionatu.

U narednom kolu Blekburn dočekuje Šefild Junajted našeg Slaviše Jokanovića, dok Fulam gostuje ekipi Piterbora.