Beg Mladosti sa dna: Evrogol fudbalera iz Lučana presudio komšijama iz Milanovca

Pomogao im je i crveni karton fudbalera Metalca Damjana Krajišnika

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su u gostima ekipu Metalca rezultatom 2:0 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Vodeći pogodak za goste postigao je njihov najbolji igrač Saša Jovanović u 14. minutu, a drugi pogodak koji je rešio utakmicu, koji je ujedino jedan od najlepših u ovom kolu, postigao je iskusni Janko Tumbasević u 65. minutu.

Igrači Metalca su pokušali da stignu prednost Mladosti, a sve nade su im definitvno ugašene u 78. minutu kada je Damjan Krajišnik dobio crveni karton i tako ostavio svoj tim sa deset igrača na terenu.

Metalac u narednom kolu gostuje Spartaku iz Subotice, dok Mladost dočekuje u Lučanima ekipu Kolubare.