Skandal u Srbiji: Pomoćnik udario glavnog trenera, pa glavom bez obzira pobegao sa stadiona!

U pomoć su pritrčale pomoćne sudije i ostali članovi stručnog štaba, dok je Simić pobegao

Skandal se dogodio u srpskom fudbalu, na utakmici Srpske lige “Zapad” između užičke Slobode i Sušice koju je domaćin, na kraju, dobio rezultatom 2:0!

Međutim, ta pobeda ostaće u senci teškog incidenta iz 15. minuta kada je trener golmana domaćeg tima Veljko Simić udario pesnicom svog šefa stručnog štaba Gorana Đukića.

“Sportski žurnal” javlja da je Đukić tokom jednog prekida stajao kraj gol-aut linije, gde inače i stoji tokom meča, a da je Simić iz nepoznatih razloga pritrčao i udario ga. Đukić se od siline udarca zateturao, a čak su mu i naočare spale.

U pomoć su pritrčale pomoćne sudije i ostali članovi stručnog štaba, dok je Simić pobegao sa stadiona. U međuvremenu je na isti stigla policija koja je na poluvremenu uzimala izjave novinara i kamere lokalne televizije koja je radila direktan prenos.