Liverpul ostao na vrhu Premijer lige: Kristal Palas sprečio Brajton da zauzme lidersku poziciju (VIDEO)

Propuštena je velika šansa za ekipu sa juga Engleske da dođe do prve pozicije

Fudbaleri Kristal Palasa su na svom terenu odigrali nerešeno sa ekipom Brajtona rezultatom 1:1 u okviru šestog kola engleske Premijer lige.

Ovaj meč je bio ogromna šansa za “galebove” da dođu do prve pozicije u prvenstvu Engleske, ali je nisu iskoristili.

Prvi pogodak na ovom meču je delo Vilfirida Zahe, koje je realizova jedanaesterac u nadoknadi prvog poluvremena.

Do kraja je bilo još nekoliko situacija iz kojih smo mogli da vidimo pogodak, ali smo na njega čekali do samog kraja utakmice.

Gol za podelu bodova postiže u 95. minutu Mopaj, ali to nije bilo dovoljno da Brajton dođe na čelo ispred Liverpula.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

“Bikovi” prokockali prednost u završnici: Venecija se sa bele tačke spasila novog poraza (VIDEO)