“Bikovi” prokockali prednost u završnici: Venecija se sa bele tačke spasila novog poraza (VIDEO)

Veoma uzbudljiv finiš je viđen na stadionu novajlije u italijanskoj Seriji A

Fudbaleri Venecije i Torina su odigrali nerešeno 1:1 u okviru šestog kola italijanske Serije A.

Od samog početka su torinski “bikovi” krenuli da pritiskaju zadnju liniju novajlije u eliti, ali se ona dobro držala.

Na kraju nismo imali prilike da vidimo golove u prvih 45 minuta meča, ali zato je pravo uzbuđenje usledilo tek u nastavku.

Već u 56. minutu mrežu Venecije zatresao je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo na asistenciju Singa.

Nakon toga krenula je mnogo ofanzivnija igra domaćina, dok je Torino uspešno odolevao sve do 79. minuta.

Tada Kofi Điđi pravi veliku glupost i za svega četiri minuta dobija dva žuta kartona, odnosno zarađuje isključenje.

Ipak, to nije bilo najgore već činjenica da je defanzivac Torina skrivio jedanaesterac, koji je realizovao Aramu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

BONUS VIDEO:

Murinjo opet pravio haos posle utakmice: Isprozivao sudije, pa pobegao od novinara (VIDEO)