Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na trasi Lajkovac – Valjevo, a tom prilikom mu je žena koja živi blizu saobraćajnice donela kolače.
Vučić je u društvu svog sina Danila, ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislava Momirovića, direktora “Srbija Puteva” Zorana Drobnjaka i direktora “Koridora Srbije” Aleksandra Antića.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Prste da poližeš, ali bukvalno. Sa mojim Danilom, Momirovićem, Drobnjakom, Antićem, pošao sam prema Kosjeriću, da Vukašinu Vučićeviću poželimo srećan odlazak u srpsku vojsku, ali smo pre toga svratili da vidimo kako teku radovi na trasi Lajkovac – Valjevo. Dok smo stajali, tih nekoliko minuta, i gledali kako ljudi vredno rade, divna žena Slađana Milinković koja živi neposredno uz brzu saobraćajnicu donela nam je fantastične kolače. Vrući, ukusni, da ne možete da odbijete. Hvala joj i hvala svima koji veruju u uspeh Srbije – objavio je predsednik uz fotografiju na svom Instagram nalogu.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
BONUS VIDEO







Komentari (0)