Veliki povratak Izabele Alijoski u PAROVE! Na samom početku ŠOKIRALA: I to sam radila maksimalno sređena (FOTO)

Ništa joj nije teško...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:E-Stock/Miloš Rafailović

Veliki povratak zvezde rijalitija “Parovi” Izabele Alijoski se dogodio sinoć.

Lumpuje nakon rijalitija… Naida uživa na slobodi! (FOTO)

Ona se vratila u rijaliti iako su mnogi mislili da je neće biti ove sezone, obzirom da je stigao umor od proteklih par godina.

Lumpuje nakon rijalitija… Naida uživa na slobodi! (FOTO)

Na samom ulasku u emisiju, ona je otkrila jedan šokantan podatak još dok je bila u vezi sa Elvinom Kadrićem.

“Ja sam jednom ubacivala džakove sa peletom u podrum. To se desilo, ali moram da kažem da sam i to radila maksimalno sređena”, rekla je ona.

U daljem toku emisije u program se uključila i Elvinova baka Safeta, nakon čijeg uključenja je razgovor krenuo u lošem smeru.

Baka je tvrdila da je krivac za raskid Izabelina majka Slađa Petrović, a Izabela je branila majku. U jednom trenutku je Izabela i zaplakala, ali se brzo pribrala.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar