LŠ: Domaćini 3/3, ali ništa nije gotovo – Malme najbliži grupnoj fazi!

Revanši su na programu za sedam dana

Odigrana su još tri meča plej-ofa za Ligu šampiona.

Pobede su ostvarile sve domaće ekipe – Benfika, Malme i Jang Bojs.

Benfika je u Lisabonu povela preko Rafe Silve u desetom minutu, a povisio je Vajgl u 42.

Gakpo je postigao gol za PSV u 52. minutu i time sačuvao nadu ekipi iz Ajndhovena.

Izuzetno uzbudljivo je bilo u Švajcarskoj, gde je ekipa Jang Bojsa savladala Ferencvaroš sa 3:2.

Gosti su poveli golom Bolija u 14. minutu, a dva minuta kasnije Elija je izjednačio.

Hefti je u 25. minutu dobio crveni karton, a gosti sjajnu priliku da izjednače iz penala. Uzuni nije iskoristio penal, a potom je VAR poništio gol Martinsa Pereire zbog faula.

Sijero je u 40. minutu pogodio za 3:1, a konačan rezultat postavio je Boli u 82. minutu utakmice.

U poslednjem današnjem meču, ekipa Malmea savladala je Ludogorec sa 2:0, golovima Veljka Birmančevića u 26. minutu i Bergeta u 61.