Debitovao porazom: Srpski stručnjak izgubio od favorita u Saudijskoj Arabiji (VIDEO)

Biće bolje u nastavku šampionata

U prvom kolu prvenstva Saudijske Arabije ekipa Al Itifaka je slavila protiv Al Batina rezultatom 2:1. Domaći tim je bio ogroman favorit, ali su gosti predvođeni Nenadom Lalatovićem sa klupe pružili dostojan otpor.

Oba gola za Al Itifak postigao je Al Salem, i to u prvih 20 minuta meča. Prvo je doneo prednost svom timu u 9. minutu da bi je 11 minuta kasnije duplirao.

Nadu gostima vratio je Jusef El Jebli sa bele tačke početkom drugog dela meča, ali na kraju ipak Al Batin nije uspeo da stigne do iznenađenja. Bio je ovo debi Nenada Lalatovića na klupi Al Batina i činjenica da nije uspeo da dođe do bodova, ali ne mogu navijači ovog kluba biti skroz nezadovoljni.

Gaženje u režiji “redsa”: Liverpul ubedljiv na startu nove sezone, Norič popio tri komada (VIDEO)