POJAČANJE ZA SUPERLIGU! Talentovani Francuz potpisao višegodišnji ugovor! (FOTO)

Malkolm Kazalon je rođen 27. avgusta 2001. godine i igra na poziciji beka.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/aba-liga.com

Mladi i talentovani francuski bek Malkolm Kazalon novi je igrač Mega Bemaxa pošto je potpisao višegodišnji ugovor sa klubom. Kazalon je u Megu došao kao veliki NBA prospekt koji bi mogao da nastavi lepu tradiciju svojih sunarodnika, pošto su prethodno Timote Luvavu-Kabaro i Alfa Kaba posle igara u Megi bili izabrani na NBA draftu, a za Megu će imati priliku da zvanično debituje u Superligi.

Malkolm Kazalon je rođen 27. avgusta 2001. godine, visok je 198 centimetara i igra na poziciji beka. Kazalon je u prvom delu ove sezone igrao za belgijski Luven Bers na pozajmici iz francuske ekipe Bur An Bres, a u belgijskom šampionatu je za 17,4 minuta u proseku beležio 6,2 poena i 2,6 skokova.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs

Sa reprezentacijom Francuske je 2018. godine osvojio srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu za igrače do 17 godina koje je održano u Argentini, pošto je prosečno imao 16,4 poena i 4,4 skoka po meču.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar