Treću epizodu velikog serijala intervjua “Ozbiljno sa Đukom”, u produkciji “Objektiv TV”, možete pratiti na našem Jutjub kanalu i na portalu Objektiv, večeras od 21 čas!
Autor i voditelj emisije Vladimir Đukanović ugostio je ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislava Momirovića.
Ministar Momirović je govorio o tome zašto je ušao u politiku, ko ga je motivisao, napadima opozicije, bojkotu izbora i upadu u Predsedništvo. Takođe, govorilo se o projektima koji menjaju Srbiju iz korena, izgradnji pruga, Beogradu na vodi, kao i o legalizaciji bespravno izgrađenih objekata.
Ceo intervju sa ministrom Tomislavom Momirovićem u emisiji “Ozbiljno sa Đukom” pogledajte u videu na početku teksta.







Komentari (0)