Kiša golova u Sloveniji: Partizan remizirao sa Murom na startu priprema, Jović blistao (VIDEO)

Prvi kontrolni meč crno-belih

Fudbaleri Partizana odigrali su 2:2 sa Murom u prvom prijateljskom meča u Sloveniji.

Domaći tim je vodio sa 2:0 golovima Bobičaneca i Horvata na poluvremenu utakmice. U nastavku duela Partizan je sa dva pogotka odličnog Nemanja Jovića došao do 2:2 i tako izbegao poraz na startu priprema.

Zbog povrede Ivan Obradović je ranije završio meč, a u protokolu za današnju utakmicu nije bilo Vladimira Stojkovića kao i Makija Banjaka zbog takođe problema sa povredama.

Trba napomenuti i to da su oba letnja pojačanja Partizana Danilo Pantić i Siniša Saničanin zaigrali od prvog minuta na današnjoj utakmici.

MURA – PARTIZAN (2:2)