Razbio Engleze, pa saznao da ima koronu: Katastrofa za srpske dželate pred meč decenije sa Hrvatskom

Škotska i Hrvatska imaju po bod pred međusobni okršaj

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP Photo/Frank Augstein, Pool

Fudbalska reprezenatcija Škotkse na neprijatan način je započela ovaj EURO, tako što joj je Patrik Šik postigao gol sa pola terena, ali onda su u, za njih, najvećem mogućem meču protiv Engleza odigrali sjajno i bez pobednika.

Junak tog susreta bio je mladi Čelsijev vezista Bili Gilmor, zvanično najbolji akter derbija, koji je samo par dana posle susreta na Vembliju saznao da ima koronu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Gilmor je zato otišao u 10-dnevnu izolaciju i propustiće duel sa Hrvatskom u trećem kolu grupne faze u utorak, ujedno odlučujući za plasman u nokaut rudnu turnira.

Čuveni golman uhvaćen kako puši pred utakmicu sa Španijom: Skandal trese poljski nacionalni tim! (FOTO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar