Odlaže se premijera: Novi Bond nam dolazi sa 7 meseci zakašnjenja

Film "Nije vreme za umiranje" izlazi tek u novembru

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Printscreen/Youtube

Svetska distribucija najnovijeg filma iz serijala o tajnom agentu Džejmsu Bondu “Nije vreme za umiranje” (No Time to Die) biće odložena za sedam meseci zbog širenja epidemije koronavirusa, saopštili su producenti.

Poslednji film s Danijelom Krejgom kao britanskim agentom 007 biti pušten u bioskope u novembru, umesto u aprilu, kako je ranije najavljeno.

Hitno obustavljeno snimanje: Tom Kruz odbio da se pojavi na setu

Osnivači “MI6 Confidential and The James Bond Došier” u saopštenju za javnost naveli su i da je u pitanje dovedena i planirana premijera filma 31. marta u “Rojal Albert holu” u Londonu, kojoj je trebalo da prisustvuje 5.000 gledalaca.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar