Na svečanoj ceremoniji u Skupštini grada Beograda večeras su izvučene grupe za predstojeće Evropsko prvenstvo za odbojkašice čija završnica će narednog leta biti odigrana u prestonici Srbije.
Odbojkašice Srbije će odbranu titule započeti u grupi “A” protiv rivalki iz Azerbejdžana, Rusije, Belgije, Francuske i Bosne i Hercegovine.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Prvenstvo Evrope u Srbiji, Bugarskoj, Hrvatskoj i Rumuniji odigraće se od 18. avgusta do 4. septembra. Srbija brani titulu osvojenu u Turskoj protiv istomenog domaćina pre dve godine u onom finalu za pamćenje, a i pre toga je bila šampion na prvenstvu u Azerbejdžanu.
Ako naše odbojkašice vežu i treću titulu postaće prva evropska generacija u ovom veku kojoj je to pošlo za rukom.







Komentari (0)