Članice grupe “Hurricane” se ŽEŠĆE IZBLAMIRALE u kvizu: Ne znaju za Milevu Ajnštajn

Muku mučile da se sete

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/ RTS

Članice grupe “Hurricane” ove godine će nas predstavljati na Evroviziji u Roterdamu, a upravo njima bila je posvećena emisija “Ja volim Srbiju” koja se sinoć emitovala.

Jedan tim činile su upravo Ivana Nikolić, Ksenija Knežević i Sanja Vučić, dok su u protivničkom timu bili njihovi saradnici, među kojima je i Dejan Milićević.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Iako su sve tri pevačice bile odlično raspoložene, u igri u kojoj je trebalo da pogode znamenite ličnosti, ipak nisu pokazale zavidno znanje.

Nele Karajlić im je na sve načine objašnjavao liučnosti koje je trebalo da pogode, a svima je naročito za oko zapalo to što su se mučile da pogode Božidara Maljkovića i Milevu Ajnštajn.

-Košarkaški trener, danas je predsednik Olimpijskog komiteta Srbije – objašnjavao je Nele.

-Saša Đorđević! – ispalila je Sanja pogrešan odgovor.

-Čime se udara ono? Malj… – nastavio je Nele da ih asocira.

-Maljković, Maljković – odgovorile su “uraganke”, ali ime nisu mogle da pogode.

-Žena Ajnšatjna – pričao je dalje Karajlić.

-Mila! – lupila je ponovo Sanja, pa zastala: -Jao, Ajnštajna bre – dodala je i pokušavala da se seti.

-Jao! – govorila je Ivana.

– Zašto nama ovakva pitanja? Nije fer – negodovala je Ksenija.

One nisu uspele da pogode Milevu Ajnštajn do kraja igrice.

Devojke iz grupe “Hurricane” čekaju STROGA pravila u Roterdamu: Zabrana kretanja i testovi na KORONU

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar