Brašanac pogodio nakon 6 meseci: Bivši igrač Partizana strelac protiv Bilbaa! (VIDEO)

Brašanac je na terenu proveo svih 90 minuta

Atletik Bilbao i Osasuna su podelili bodove (2:2) u poslednjem meču subotnjeg programa 35. kola Primere, a utakmicu je obeležio srpski internacionalac Darko Brašanac koji je postigao drugi pogodak za tim iz Pamplone ove sezone i to nakon skoro pola godine.

Iako su domaćini rano poveli preko Morsila već u prvom minutu, Brašanac je glavom u 12. poravnao na 1:1.

Atletik je ponovo poveo u 62. minutu, strelac je bio Sanset, da bi bod gostima doneo Hrvat Ante Budimir u 89. minutu.

Brašanac je na terenu proveo svih 90 minuta, a dobio je i žuti karton u nadoknadi utakmice.

Kakav Batistuta, Vlahović je zakon: Gol mašina sa dva komada ostavila Fiorentinu u Seriji A! (VIDEO)