“Čekićari” nastavljaju pohod ka Evropi: Pobedom protiv Lidsa prestigli su Everton i Totenhem (VIDEO+FOTO)

Tim iz Londona sada je peti na tabeli

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Lids 2:0 u poslednjem meču 27. kola engleske Premijer lige.

Na ovoj utakmici viđeno je dosta toga, prvo je u Robetsu u 6. minutu poništen gol zbog ofsajda, da bi minut kasnije ista sudbina zadesila i Bemforda.

Ipak, “čekićari” do gola dolaze u 21. minutu kada je Džesi Lingard pogodio mrežu sa bele tačke. Samo sedam minuta kasnije prednost je duplirao Kreg Doson i tako postavio konačan rezultat utakmice.

“Čekićari” nastavljaju pohod ka Evropi i ovom pobedom prestigli su Everton i Totenhem tako da su sada peti, dok Lids je trenutno na 11. mestu na tabeli.

Premijer liga, 27. kolo:

Čelsi – Everton 2:0 (1:0)
Vest Hem – Lids 2:0 (2:0)
VBA – Njukasl 0:0
Liverpul – Fulam 0:1 (0:1)
Mančester Siti – Mačester Junajted 0:2 (0:1)
Totenhem – Kristal Palas 4:1 (1:1)
Barnli – Arsenal 1:1 (1:1)
Šefild Junajted – Sautempton 0:2 (0:1)
Brajton – Lester 1:2 (1:0)
Aston Vila – Vulverhempton 0:0

Standings provided by SofaScore LiveScore

Škrinjar doneo novu pobedu: Inter se posle gola povukao i sačuvao prednost do kraja meča (VIDEO+FOTO)