Crno-bela serija bez prestanka: Partizan na pogon Takume Asana servirao osvetu Vojvodini!

Partizan je sada -3

Nastavlja se sjajna serija Partizana.

U derbiju kola, Vojvodina je gostovala u Humskoj i nije se lepo provela – poražena je sa 2:0 (1:0).

Strelac oba pogotka bio je Takuma Asano i došao do svog četrnaestog gola u sezoni.

Prvo je u 25. minutu sjajno iskoristio asistenciju Jojića i iskosa sa desne strane pogodio “malu mrežu” golmana Simića.

Vojvodina je bila isuviše impotentna u napadu, u odnosu na prethodne mečeve, pošto je poslednja na poslednja tri meča slavila nad crno-belima.

Igrao se 63. minut, a Natho je poslao fenomenalnu loptu za Asana, koji se izborio za poziciju i sjajnim udarcem povisio prednost na 2:0.

To je ujedno bilo i sve od golova na ovom susretu, pa se Partizan približio Zvezdi na tri poena zaostatka, uz dva meča više, dok bi Vojvodina sutra mogla da sklizne na četvrtu poziciju, u slučaju da Čukarički ostvari trijumf.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Genijalnost Natha i nezaustavljivi Asano: Partizan ga dao kao na malom fudbalu! (VIDEO)