Ivica P. (34) teško je ranjen sinoć kada je na njega pucao Nikola B. (35) ispred kafića u Aranđelovcu.
Prema saznanjima, pucnjava se dogodila oko 20 časova, a Nikola je pucao u noge Ivici.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Aranđelovcu uhapsili su Nikolu, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija – navodi se u saopštenju PU Kragujevac.
Sumnja se da je on sinoć ispred jednog ugostiteljskog objekta u Aranđelovcu, nakon verbalne rasprave, iz pištolja za koji ne poseduje odobrenje nadležnog organa, pucao u nogu muškarca, i naneo mu tešku telesnu povredu, a zatim pobegao.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Кragujevcu.
Istraga je u toku.







Komentari (0)