Lalatović histerisao na sudiju pre gola: Trener Vojvodine samo što nije ušao na teren! (VIDEO)

Lalat u svom stilu

Čukarički i Vojvodina su priredili sjajnu fudbalsku predstavu na Banovom brdu, koja je završena golom Stefan Čolovića u 98. minutu za izjednačenje i konačnih 3:3.

Gol igrača Čuke je imao burnu uvertiru kraj aut linije, gde je Nenad Lalatović urlao na sudiju Miloša Milanovića, jer se sudijska nadoknada završila i meč je ušao u 98. minut, a bilo je predviđen oda se igra sedam.

Sudija je dopustio da domaća ekipa izvede korner, posle kojeg je Čolović zatresao mrežu i doneo herojski bod svim timu.

“Pa što im daješ, sviraj kraj. Šta? Da primimo gol. Sedam minuta je isteklo, isteklo je sedam minuta, čoveče”, urlao je  Nenad Lalatović.

Ovaj detalj pogledajte na 3:10 priloženog video snimka.

Boka-River na Brdu: Ludilo od fudbala, gol u 98, spektakl za pamćenje i naravno – Lalatov šou program!