Paunovićev Reding opet poražen: Brentford došao do preokreta u poslednjim minutima!

I dalje se nadaju plasmanu u elitu

Fudbaleri Reding poraženi su od ekipe Brentforda sa 3:1 u okviru zaostalog 24. kola engleskog Čempionšipa.

Ekipa Veljka Paunovića je došla do prednosti u 24. minutu, golom Žoaa Lukasa, ali onda je sve krenulo nizbrdo.

Prvo su gosti do kraja prvog dela igre došli do izjednačenja preko Dasilve.

U drugom poluvremenu je Reding imao više loptu u posedu, a Brentford nije uputio nijedan šut ka golu rivala sve do poslednjih pet minuta.

Onda je najpre Dasilva postigao svoj drugi gol na meču, a potom je u 89. minutu Ivan Tonej postavio konačan rezultat.

Reding i dalje ima realnu šansu da se bori za plasman u Premijer ligu, ali će im biti neophodne bolje partije.

Više nije januar, od danas je mesec Veljka Paunovića: Perfekcija srpskog trenera! (VIDEO)