Više nije januar, od danas je mesec Veljka Paunovića: Perfekcija srpskog trenera! (VIDEO)

Sjajna predstava tima koji sa klupe vodi naš stručnjak

Jaunar je mesec Veljka Paunovića.

Reding srpskog stručnjaka je pobedio direktnog konkurenta za plasman u viši rang, ekipu Bornmuta – 3:1.

Paunović je zaokružio sjajan mesec u kojem nije zabeležio nijedan poraz i pokazao je da klub ima ambicije za promociju u Premijer ligu. Januar mu je doneo tri pobede i jedan remi.

Večeras nije bilo dileme. Od samog početka je bilo jasno ko će izađi kao pobednik u meču 26. kola Čempionšipa. Nakon 45 minuta igre rezultat je bio 3:0 za Reding.

Strelci su bili Lorent,  Mekintajer i Žoao  u 43. minutu utakmice. Bornmut je na kraju meča uspeo da ublaži golom Stanislasa.

Srbin iz Beča u duginim bojama doneo pobedu Štutgartu: Trese mreže kao Nikola Žigić! (VIDEO)