Voditeljka Sanja Marinković gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića “AmiG Show” i tu odgovarala na brojna škakljiva pitanja.
Između ostalog, govorila je i o aktuelnoj temi, odnosno o navodnoj aferi sa fudbalerom Duškom Tošićem.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Ta priča je stvarno bila izmišljena. Ja sam to naravno demantovala, a ljudima je verovatno bilo interesantno da se o tome piše na taj način. Ako je to veselilo čitaoce, onda hajde da ja neki skandal preko svojih leđa prenesem. Tako da, ako je to bilo toliko čitano da je donelo i dobre plate novinarima iz mog esnafa, eto neka im”, rekla je Sanja.
Kako je naglasila, nije joj bilo prijatno da čita takve stvari.
“Nije bilo prijatno, posebno zato što sam ja to demantovala.Na sreću, nisam bila na stranicama takvih rubrika za svih ovih 20 godina, koliko se bavim ovim poslom, pa hajde sad kao raspuštenica valjda moram svakakve bolesti da prođem”, zaključila je ona u emisiji.
B.K.







Komentari (0)