Tadić ušao sa klupe, pa režirao pobedu Ajaksa: Asistencija i šmekerski gol Srbina (VIDEO)

Kakav je ovo majstor!

Ajaks nije isti tim kada u satavu nema Dušana Tadića. Srpski reprezentativac je još jednom dokazao na delu ovu rečenicu.

Maestro iz Bačke Topole je najzaslužniji za pobedu “Kopljanika” protiv Viljema II od 3:1.

Ajaks kao da je prespavao prvo poluvreme, u kojem nije bilo golova, a ni mnogo šansi. Ulazak Tadića u drugom delu igre probudio je holadnskog velikana, koji je doašo do prednosti preko Klasena u 53. minutu.

Viljem II se nije predavao pa je tako došao do izednačenja u 62. minutu. Strelac je bio Pavlidis.

E, onda je stvari u svoje ruke uzeo Dušan Tadić. Prvo je sjajno proigrao Brobija za 2:1, da bi konačan rezultat postavio tri minuta pre kraja.

Maestralno je “bocnuo” loptu i matirao golmana Viljema II.

Stanković mora da “proguta” svoje reči i posluša mlađeg kolegu!