Ludilo! Čelsi će na ovom Hrvatu da zaradi 12.000.000 evra, iako nije odigrao ni minut!

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Gianluca Checchi/LaPresse via AP

Čelsi će prodati Marija Pašalića Atalanti i zaraditi 12.000.000 evra na igraču koji nije odigrao nijedan minut u plavom dresu. Mario Pašalić stigao je u Čelsi 2014. godine iz splitskog Hajduka za 2.000.000 evra.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i  android aplikaciji – Objektiv.rs

Tada je bio veliki talenat i očekivalo se da mu klub sa Stamford Bridža pruži šansu, ali Pašalić nikada nije zaigrao za Plavce. Išao je na pozajmice u španski Elče, Monako, Milan i Spartak iz Moskve, a na poslednjoj u Atalanti se najbolje pokazao.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Che grande @atalantabc !

Објава коју дели Mario Pašalić ⚽️?? (@pasalicmario) дана

Atalanta je u julu 2018. godine platila Čelsiju 2.000.000 evra za dvogodišnju pozajmicu i Pašalić se odlično pokazao u dresu ekipe iz Bergama. Ekipa iz Serije A će ga otkupiti na leto, s obzirom da je veoma bitan igrač i da je pomogao timu da obezbedi učešće u Ligi šampiona i plasman u nokaut fazu.

Poslao ga po burek! Marin bi ovaj blam što pre da zaboravi, nije mu bilo lako! (VIDEO)

Čelsi će na ime obeštećenja primiti 14.000.000 evra, i kada se odbije suma plaćena Hajduku, znači da će veliki novac zaraditi na igraču koji nije odigrao ni minut na Bridžu.

Izvor: B92

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar