Kao mali svaki dečak iz omladinske škole Crvene zvezde mašta o danu kada će postati deo prvog tima, postići gol za crveno-bele i zadužiti kapitensku traku voljenog kluba.
Veljko Nikolić je redom ostvarivao svoje želje, a na današnjem pripremnom meču Zvezde i Ufe uspeo je da dosanja još jedan san. Talentovani vezista srpskog šampoina je prvi put u karijeri bio kapiten seniorskog tima.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Nakon što je Milan Borjan napustio teren, kapitenska traka je otišla u ruke mladog Nikolića, koji će ovaj dan pamtiti do kraja života.
“Rezultat je drugom planu, odlična igra naše ekipe u oba poluvremena. Svaka čast protivnicima na velikoj borbi, a mi hvatamo zalet za nastavak sezone i što je najvažnije – meč sa Milanom”, bio je kratak Nikolić.
Milunović je doktor za prekide: Nova Zvezdina pobeda u Turskoj! (VIDEO)
Komentari (0)