Zaza spasao Torino novog poraza: Benevento u poslednjem minutu ispustio tri boda

Više sreće nego pameti za ekipu sa severa Italije

Fudbaleri Beneventa i Torina odigrali su nerešno 2:2 u okviru 19. kola italijanskog prvenstva.

Domaći su postigli prvi gol preko iskusnog Kamila Glika već u devetom minutu, ali je VAR poništio taj pogodak.

Prvi regularni gol za domaće postigao je Nikolas Viola u 31. minutu igre i to je bilo sve za prvo poluvreme.

Benevento je nastavio u istom stilu u drugom delu, pošto je Lapadula duplirao prednost u 49. minutu.

Simone Zaza je golom u 51. minutu dao nadu fudbalerima Torina da mogu do izjednačenja, a možda i preokreta.

Isti igrač je par minuta kasnije postigao gol, koji je trebao da donese izjednačenje “Bikovima”, ali je on poništen zbog igre rukom.

Konačan rezultat je postavio Simone Zaza, koji je u nadoknadi iskoristio sjajnu loptu Belotija.

Ovim remije Torino je otišao na 17. mesto Serije A sa svega dve pobede u 19 kola, dok se Benevento ostao na 11. poziciju.