Očajni Partizan ubedljivo poražen: Metropoliten istakao kanditaturu za prvo mesto!

UŽIVO

Partizan je zabeležio novi poraz.

Ekipa Metropolitena je u okviru 2. kola TOP 16 faze Evrokupa savladala crno-bele 79:62 i dodatno produžila agoniju.

Od samog starta je domaći tim imao prednost, koja je rasla iz minuta u minut. Imali su crno-beli periode malo bolje igre, ali ništa nisu mogli da urade pored Halilovića i Mišinoa.

Sa druge strane Mekintajer i Zagorac su pružili dobru partiju i sa po 14 poena bili najefikasniji u ekipi Partizana.

Već naredne nedelje Partizan gostuje u Kubanu, gde će igrati meč biti ili ne biti protiv Lokomotive

SVA DEŠAVANJA SA MEČA PRATITE UZ “LAJV-BLOG”

III ČETVRTINA: Metropoliten – Partizan 61:46

Čini se da je ovde sve gotovo. Metropoliten je stekao ozbiljnu prednost koja raste iz minuta u minut. Poraz od Budućnosti je itekako ostavio traga na ekipu. Partizan će u narednoj utakmici igrati protiv Lokomotive u Rusiji.

II ČETVRTINA: Metropoliten – Partizan 38:30

Konsolidovali su se malo crno-beli i držali priključak za francuskom ekipu. Ipak, u finišu je Metropoliten zaigrao bolje i zasluženo ima solidnih +8 nakon prvog dela. Tomas, Zagorac i Mekintajer su najefikasniji sa 7 poena, dok je Halilović najraspoloženiji u domaćem sastavu.

I ČETVRTINA – Metropoliten – Partizan 22:11

Loše je Partizan ušao u utakmicu i postigao veoma mali broj poena u prvoj deonici. Domaćin pokazuje da nije slučajno u ovoj fazi Evrokupa, i duel dva slovenačka stručnjaka trenutno ide u korist Jure Zdovca.

Život je nešto sasvim drugo: Trener Partizana nema vremena da se bavi matematikom oko plasmana u plej-of