Čelsi u finišu probio odbrambeni bedem: Sva krivica za poraz ide na račun golmana Fulama (VIDEO+FOTO)

Jedini strelac na meču bio je Mejson Maunt

Fudbaleri Čelsija ostvarili su pobedu na gostovanju Fulamu, 1:0 (0:0) u susretu 19. kola Premijer lige.

Čelsi je, generalno bio bolji, imao je više prilika, ali je uspeo da realizuje samo jednu. U 78. minutu Mejson Maunt je konačno otključao bravu Fulama posle greške golmana domaćeg tima za konačnih 1:0.

Treba reći i to da je Fulam od 44. minuta igrao sa desetoricom, pošto je Entoni Robinson dobio crveni karton zbog starta na Sesaru Aspilikueti.

U redovima Fulama nije bilo povređenog reprezentativca Srbije Aleksandra Mitrovića.

Peh za Solskjera pred veliki derbi: Norvežanin neće moći da računa na dva bitna igrača