Viljareal se približio Madriđanima: “Žuta podmornica” spakovala četiri gola na gostovanju Selti

Jedina utakmica današnjeg progama u Španiji nam je donela mnogo više nego što smo očekivali

Fudbaleri Viljareal savladali su na gostovanju u Vigu domaću Seltu sa ubedljivih 0:4 u okviru 18. kola španske La Lige.

Iako su gosti bili blagi favorit u ovom duelu, niko nije ni da predpostavi da bi pobeda mogla da bude ovako ubedljiva.

Žuta podmornica” je sjajno otvorila meč pogotkom Morena u petom minutu igre.

Samo deset minuta kasnije preko Gomeza gosti dupliraju prednost, ali to nije bilo sve za prvo poluvreme.

U 19. minutu rezultat je već bio 0:3 posle gola Danijela Pareha, a konačan rezultat postavljen je u 31. minutu meča pogotkom Nina.

Obe ekipe su pokušavale u preostalih sat vremena igre da postignu gol, ali do toga nije došlo. Ovom pobedom se Viljareal približio vodećim Atletiku i Realu u vrhu tabele.

Viljareal se približio vrhu: Real Sosijedad propustio šansu da se vrati na čelo tabele