Da li je vreme za povratak Dejana Joveljića?

Ajntraht je na potezu...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Partije Dejana Joveljića u dresu Volfsbergera su itekako primećene u Franfurtu, koji je počeo da razmišlja u pravcu da bi mogao nekadašnjeg polaznika Zvezdine omladinske škole da vrati sa pozajmice.

Plan je da talentovani napadač ostane u austrijskom klubu do kraja sezone, međutim, njegova dobra igra i nedostatak trećeg napadača u Ajntrahtu stvaraju prostor za Joveljića.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Očekivano je bilo da Joveljić ne može da se izbori u bundesligašu, pogotovo što je konkurencija paklena. Andre Silva i Bas Dost su primarne opcije Adija Hitera, ali povreda Jokera Ragnara Ahee je naterala trenera Ajntrahta da počne da razmišlja o povratku Joveljića.

“Ne znam da li ima smisla da ga vraćamo, jer postiže golove tamo gde se sada nalazi”, rekao je Hiter.

Podsetimo, Joveljić je bio junak istorijskog plasmana Volfsbergera u 1/16 finala Lige Evrope.

Videćemo da li će Ajntraht vratiti Jovelju na zimu ili će ipak sačekati leto…

OBJEKTIV INTERVJU Dete Partizana, a čeka poziv s Marakane: Svi znaju za moja osećanja prema Zvezdi!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar