Fudbaleri Redinga su rezultatom 3:1 pobedili Bristol Siti. Reding je do osme pobede u Čempionšipu došao zahvaljujući golovima Edžarije, Meitea i Lukasa Žoaoa.
Izabranici Veljka Paunovića sada imaju 26 bodova i dele treće mesto Čempionšipa sa Votfordom koji predvodi Vladimir Ivić, dok je Bristol peti sa dva boda manje.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Prikazali smo sjajnu partiju, uživao sam. Odigrali smo u napadu kao nikada do sada, a uspeli smo i da odgovorimo posle njihovog izjednačenja. Nismo se raspali, tim je reagovao jako dobro. Možemo još bolje. Ali, danas smo imali dobar balans između napada i odbrane. I došli smo do dobrog rezultata, uzeli tri boda i odigrali dobru utakmicu”, rekao je Veljko Paunović.
Fudbaleri Redinga svoj novi meč igraju već u sredu, kada je na redu gostovanje Šefild Venzdeju, koji je pri dnu tabele.
Ubedljiv je bio i Votford koji je sa 4:1 pobedio Preston u 14. kolu Čempionšipa.
Ipak, do kraja poluvremena golova nije bilo, a u 52. minutu sa bele tačke gol postiže Troj Dini i tada je na semaforu stajalo 2:0.
Gosti su smanjili preko Barkhuizena samo tri minuta kasnije, da bi Čaloba već u 58. minutu vratio Votfordu dva gola prednosti. Konačan rezultat postavio je Žoao Pedro u 74. minutu.
Votford sa 26 bodova deli treće mesto sa ekipom Redinga koju vodi Veljko Paunović.
Kvare se PLANOVI Veljka Paunovića: Znamo da smo dovoljno dobri da pobeđujemo







Komentari (0)