Vojvodina prošla dalje: Proleter se sat vremena dobro držao (FOTO)

Strelci za branioca trofeja bili su Nemanja Čović u 61. i Dejan Zukić u 90. minutu

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas savladali gradskog rivala Proleter sa 2:0 (0:0).

Proleter je uspeo da odoli u prvom delu susreta, ali je ipak u nastavku pao što je Vojvodina iskoristila i prošla među osam najboljih.

Strelci za branioca trofeja, danas uslovno rečeno goste, bili su Nemanja Čović u 61. i Dejan Zukić u 90. minutu.

Ostali rezultati utakmica osmine finala: IMT – Radnički Niš 2:1, Radnik – Čukarički 2:2 – 4:2 penalima, Spartak – Mladost Lučani 1:1 – 4:2 penalima, Javor – Voždovac 1:1 – 0:3 penalima, TSC – Napredak 2:0, Metalac – Partizan 0:1. Odloženo: Rad – Crvena zvezda.