IZGLADILI ODNOSE

Kristijan spomenuo Stanijin ODNOS sa Tomovićem, ona rekla: Ovde sam zbog DOGOVORA, ne treba se igrati…

Najbitnije joj bilo da reši situaciju sa Kristijanom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube/Printscreen/Zadruga Official

Stanija Dobrojević i Kristijan Golubović odlučili su da smire strasti i u emisiji Ognjena Amidžića pružili su jedno drugom ruku pomirenja.

Nakon toga gledali su i klipove iz perioda kada su zajedno učestvovali u Farmi 6, a Dobrojevićeva je naglasila da joj je najbitnije bilo da se sve ovo sa Kristijanom reši.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Palo pomirenje: Stanija se sa SUZAMA u očima obratila Kristijanu, on ustao i POLJUBIO joj ruku (FOTO)

“Ovde sam zbog dogovora, da se smiri sve. Možda se ne treba igrati, rešile su se neke stvari, ali u rijalitiju si plaćen da komentarišeš, a nije mi baš do toga da nešto kažem i da me neko sastavi sa zemljom, da me neko ubije, prebije ili bilo šta. Neke stvari nemaju cenu. Prvenstveno želim svoj mir. Ne želim da me gleda kao konkurenciju, neka ide tamo i pobedi “, rekla je ona u emisiji.

“Ja ne bih bio protiv nje, sem ako nešto kaže pa da se prepucavamo verbalno, ne bih bio protiv nje, nemam zašto”, nadovezao se Kristijan na to.

Stanija i Kristijan se konačno SRELI: Prišao joj iza LEĐA, ona ustuknula (FOTO)

“Ona ima već priču sa mnom ali i sa “Homovićem” i sa par devojaka tu, to bi bilo dobro za šou. On je uvenuo, on je pudlica bez povoca, ona bi mogla da mu stavi povodac”, dodao je on, misleći na Vladimira Tomovića.

“Nekad sam bila dobra sa njim, on je tamo, nekad se slažem sa njegovim stavovima, ali ja sebe tamo ne vidim. Pratim, ima dosta dešavanja, ima više muških figura, kad dođe do sukoba mislim hvala Bogu što nisam tamo”, ispričala je Stanija.

Stanija PRETRNULA od straha zbog susreta sa Kristijanom: Kada sam ga videla nije mi bilo svejedno…

“Ovde sam u Srbiji, nisam videla dugo porodicu, imam obaveze oko kozmetike, bavim se tim, a njih pratim i gledam, ali bilo mi je najbitnije da se ovo reši, a oni neka teraju svoju priču”, dodala je Stanija.

B.K.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

  1. Kurve, kriminalci i ludaci vladaju. Letopisi navode da je isto bilo pred pad Rima a Rime je u to vreme bio civilizacija Sveta...Sledi pad današnje civilizacije, krenuće iz Amerike i proširiti se do Kine. Žuta rasa će zavladati Svetom.

    Odgovori

Ostavite komentar