Inter ređa trijumfe na krilima Lukakua: Novi poraz Atalante, Mihajlović PAO za kraj loše serije Lacija!

Milanski tim savladao Đenovu 2:0

Seriju od tri meča bez pobede u Seriji A Lacio je prekinuo protiv Bolonje.

Loših 45 minuta za “nebesko-plave”, pa mnogo konkretnije drugo poluvreme – to je bilo dovoljno da se savlada (2:1) tim koji vodi Siniša Mihajlović.

Luis Alberto je iskoristio lošu reakciju odbrane rivala i majstorski pogodio u 54. minutu, a Bolonja je nakon toga pretila, delovalo je i da nije daleko od izednačenja.

Onda je došao red i na Ćira Imobilea, strelca u 77. minutu, kada je i postalo jasno da je Lacio odbio nalet protivnika.

Bolonja je u sudijskoj nadoknadi smanjila preko Lorenca de Silvestrija, ali nije mogla da izbegne četvrti poraz, mada je u 93. minutu možda oštećena i za penal.

Kuman KRIVI tehnologiju i sudije za poraz od Reala: Zašto je VAR uvek protiv Barselone? (VIDEO)

Atalanta je u prošlom kolu deklasirana u Napulju (4:1), a nove probleme timu iz Bergama u Seriji A napravila je Sampdorija.

Đenovljani su do stigli do treće pobede zaredom i izjednačili se na tabeli sa izabranicima Đanpjera Gasperinija koji je izveo kombinovani sastav.

Bilo je 3:1, a iznenađenje je majstorijom najavio Kvaljarela.

Iskusni napadač, koji je postigao 168 golova u italijanskoj ligi, kasnije je promašio i penal za 2:0, ali je početkom drugog poluvremena prednost udvostručio Torsbi.

“Boginja” se vratila u igru preko Zapate iz penala desetak minuta pre kraja, ali je tačku na trijumf gostiju stavio Jankto u sudijskoj nadoknadi.

NIJE ŠALA: Nestvarna situacija u Holandiji, Tadićev Ajaks postigao ČAK 13 GOLOVA! (FOTO+VIDEO)