Real POKORIO Barselonu: Sudija spornim penalom pogurao “kraljeviće”, Modrić stavio tačku! (VIDEO+FOTO)

Aktuelni šampion slavio na "Nou kampu" sa 3:1

I ovaj El Klasiko će kao i gotovo svi prethodni izazvati polemike, ali piše se da je Real Madrid slavio na “Nou kampu” i vratio se na pravi put nakon dva poraza od Kadisa i Šahtjora.

Aktuelni šampion je slavio 3:1 protiv Barselone, čovek odluke je bio Serhio Ramos i taj detalj u 62. minutu kada je iznudio penal u duelu sa Klemonom Lengleom verovatno je i obeležio utakmicu.

Francuz je povukao za dres Ramosa neposredno nakon što ga je ovaj odgurnuo, a sudija uz pomoć VAR-a dosudio jedanaesterac.

Upravo ga je Ramos iskoristio, a Real je nakon toga pokazao da je u ovom trenutku uz sve mane bolja ekipa od najvećeg rivala.

Stvorio je dve velike šanse (Neto je zaustavio Tonija Krosa, pa Ramosa), a treću je iskoristio lucidni Luka Modrić u 90. minutu.

Već u 5. minutu je Federiko Valverde doneo je prednost “kraljevskom klubu”, da bi u 8. poravnao Ansu Fati i postao najmlađi strelac El Klasika.

Sigurno ste se bar jednom zapitali: Da li vas zanima čemu služi KRUG NA CENTRU fudbalskog terena?