"Verujem i nadam se da će i policija, sudstvo i tužilastvo u SRBIJI osuditi zloupotrebu trogodišnjeg deteta od strane "profesora" Pravnog fakulteta. Hvala vam!!!", stoji u poruci Milana Borjana objavljenoj na Instagramu.
Ne stišava se bura ni nekoliko dana posle 163. Večitog derbija. Posle sporne objave Vladimira Vuletića, golman Milan Borjan najavio je da će tužiti potpredsednika Partizana.
U međuvremenu ponovo se oglasio i Milan Borjan na društvenim mrežama, zahvalivši se svima koji su ga podržali i napomenuvši da će angažovati kanadsku ambasadu:
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Dragi prijatelji, zvezdaši, novinari, partizanovci, svi vi koji ste dali podršku našoj porodici, a jako puno vas je, želim da vam kažem jedno veliko HVALA!
Foto: Printscreen/Instagram
Takođe želim da vas obavestim da je moj sin, Filip Borjan, SRPSKI i KANADSKI državljanin, sa SRPSKIM i KANADSKIM pasošima. Želim da vas obavestim da će se u proces zaštite prava mog trogodišnjeg sina, koji je izložen zloupotebi njegovih slika na društvenim mrežama od strane “profesora”, uključiti KANADSKA vlada i KANADSKA ambasada u Beogradu.
Објава коју дели Milan Borjan (@borjan_milan_official) дана
Kanada je zemlja koja najsnažnije štiti interese svoje dece i najjače osuđuje zloupotrebu nedužne dece u bilo kom smislu!!! Verujem i nadam se da će i policija, sudstvo i tužilastvo u SRBIJI osuditi zloupotrebu trogodišnjeg deteta od strane “profesora” Pravnog fakulteta. Hvala vam!!! – stoji u poruci Milana Borjana objavljenoj na Instagramu.
Komentari (0)