Uzeo je sve trofeje u Engleskoj, bio je prvak u Španiji, a sa Bajernom je osam puta bio šampion Nemačke, ima pet kupova i Ligu šampiona.
Ali, Arjen Roben je zadržao navike koje je stekao još kao dečak, na početku fudbalskog puta.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Legendarni as, jedan od najboljih krilnih napadača svih vremena, i danas, sa mnogo novca na računu, na utakmice Groningena dolazi biciklom, a ne skupocenim automobilom.
Kamera holandskog Fox Sportsa uhvatila je njegov dolazak na stadion Euroborg u Groningenu uoči nedeljne utakmice protiv Utrehta (0:0).
Op de fiets naar de club. Arjen Robben verandert nooit! ? #groutr pic.twitter.com/MYOW7shWSH
— FOX Sports (@FOXSportsnl) October 18, 2020
Roben se vratio iz penzije ovog leta, kako bi pomogao klubu u kome je počeo karijeru i proveo tinejdžerske godine, od 1996. do 2002, pre nego što se preselio u PSV, a onda za 18 miliona evra 2004. u Čelsi.
Kad je došao u London, tražio je kuću blizu kampa kako bi i dalje mogao biciklom na treninge.
Naviku je zadržao i danas, a usadio mu je otac.
“Jednom me pitao: ‘Tata, možeš li da me odvezeš na trening?’. Rekao sam da ne mogu. Više nije pitao”, rekao je Hans Roben.
Mrkela odgovorio na optužbe: Neka Vazura kaže ko je ZVAO SUDIJU na poluvremenu!







Komentari (0)