U domu za starije kraj Omiša, u Hrvatskoj, izbio je požar u kome je poginulo dvoje ljudi.
Na teren su izašli vatrogasci, policija i hitna pomoć, potvrdili su iz PU splitsko-dalmatinske.
Na terenu su vatrogasci iz Dugog Rata i Omiša.
Kako je za Dalmaciju Danas kazao županijski zapovednik Ivan Kovačević, za vreme požara bila je naređena evakuacija staračkog doma.
Požar je lokalizovan i u toku je evakuacija.
Požar na Novom Beogradu: BUKNULO na 11. spratu zgrade, vatrogasci i Hitna pomoć na terenu! (VIDEO)
Ekipe su još uvek na terenu: Požar na Novom Beogradu lokalizovan!







Komentari (0)