Srpski fudbaler Andrija Živković odigrao je još jedan odličan meč u dresu solunskog PAOK-a, ali je njegov tim poražen od Krasnodara 2:1 u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Odlično je Živković probio po levoj strani u u 33. minutu je pronašao Dimitriosa Pelkasa u kaznenom prostoru, a ovaj je još bolje regaovao i pogodio za 0:1 nakon što je u 7. minutu promašio penal.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Radost igrača tima iz Soluna nije dugo trajala, s obzirom na to da je domaćin izjednačio u 39. sa bele tačke. Sjajno je “tukao” Klaeson, tako da srpski golman Živko Živković nije imao šansu da odbrani njegov udarac.
U 70. minutu Krasnodar je došao do gola vrednog pobede. Strelac je bio Kabelja, na asistenciju Berga koji je stigao do lopte pre Srbina.
Fudbaleri Salcburga pobedili su na gostovanju Makabi iz Tel Aviva 2:1 i tako steklo ogromnu predsnost pred revanš.
Makabi je u devetom minutu poveo preko Bitona i do poluvremena je uspeo da održi prednost.
Salcburg je bio bolji tim, uputio čak 25 udaraca, 11 u okvir gola, ali samo dva puta su savladali Daniela. Prvi put to se dogodilo na startu drugog poluvremena tačnije u 49. minutu sa bele tačke.
Konačan rezultat utakmice i pobedu gostima osam minuta kasnije doneo je Okugava.
U trećem susretu koji je odigran u utorak uveče Slavija iz Praga i Mitjiland odigrali su bez golova.
Liga šampiona, plej-of:
Krasnodar – PAOK Solun 2:1 (1:1)
Klaeson 39, Kabelja 70 – Pelkas 32
Makabi Tel Aviv – Salcburg 1:2 (1:0)
Biton 9 – Soboslai 49, Okugava 57
Slavija Prag – Mitjiland 0:0
Sreda:
21.00 Gent – Dinamo Kijev
21.00 Molde – Ferencvaroš
21.00 Olimpijakos – Omonija
LOŠ DEBI Ivanovića: VBA ispao posle penala, Ivić izgubio od četvrtoligaša (FOTO)
Komentari (0)