Belgija “petardom” UNIŠTILA Island: LOŠA utakmica u Kopenhagenu (VIDEO+FOTO)

Portugalija je u gostima savladala Švedsku

Fudbalsla reprezentacija Belgije demonstrirala je silu protiv Islanda u meču A divizije Lige nacija pošto je ubedljivo slavila 5:1 (2:1).

Na početku meča nije se činilo da će biti tako pošto je Fjarnarson u 10. minutu postigao fantastičan pogodak za vođstvo Islanda.

Preokret se dogodio za samo četiri minuta. Vicel je pogodio u 13. za izjednačenje, a u 17. Bašuaji donosi prednost Belgiji.

U drugom poluvremenu postigli su još tri gola. Mertens je bio strelac u 59. minutu, dok je deset minuta kasnije ponovo pogodio Bašuaji. Konačan rezultat postavio je Džeremi Doku u 79. minutu.

U drugom meču ove grupe, Danska i Engleska odigrali su meč bez golova na stadionu Parken u Kopenhagenu.

U Grupi 2 Lige 1, Belgija ima šest bodova, Engleska četiri, Danska jedan, dok je Island bez bodova.

Portugalija je u gostima slavila protiv Švedske sa 2:0, golovima Kristijana Ronalda u 46. i 72. minutu.

Portugalija i Francuska vode u grupi sa šest osvojenih bodova, dok su Švedska i Hrvatska i dalje bez poena.

Isti rezultat! REPRIZA MUNDIJALA: Hrvati ponovo popili četiri komada od Francuza (VIDEO+FOTO)