Milica Pavlović igraće glavnu ulogu u seriji “Pevačica”, Predraga Gage Antonijevića, koja je inspirisana životom i tragičnom i nerazjašnjenom smrću pevačice Jelene Marjanović.
Milica se odlično snalazi u svojoj prvoj glumačkoj ulozi, što su potvrdili i njeni saradnici iz ovog ostvarenja. Obzirom da je snimanje počelo tek pre nekoliko dana, Milica ne krije uzbuđenje.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Sve mi je interesantno, sve me zanima. Jako mi pomažu svi ljudi na setu, počev od Nataše Drakulić, Sare asistetnta… Polako ulazim u ulogu i raduje me sve ovo”, započela je Milica koja će igrati pevačicu Ivanu Lazić, lik inspirisan Jelenom Marjanović.
Prva klapna serije PEVAČICA pašće danas: Evo ko će se pored Milice Pavlović naći u glavnim ulogama
“Ja sam u ovome nova i kada imate glavnu ulogu imate veliku odgovornost što zbog moje publike, što zbog širokog auditorijuma, a i treba opravdati poverenje onoga ko vas je pozvao.”
“Primam sve sugestije, učim brzo i ne znam šta ćemo raditi ako se ja budem navikla na glumu”, rekla je Milica kroz osmeh, a potom nastavila.
“Ali dobro, za sada sam skromna pa samo pratim inpute”, kazala je Milica pa dodala da joj je krivo što su je neki osudili zbog prihvatanja uloge tragično nastradale koleginice.
“Jedino mi je malo krivo i čudno što su me neki osudili pre nego što su pogledali materijal. Znači hajde da sačekamo materijal pa ćemo pričati. Sačekajte, ovo je odličan scenario i niko neće ostati imun na ovu priču.”







Komentari (0)