Gotovo je! Edo i Dragana raskinuli! Žestoka svađa ljubavnika (FOTO)

Bilo je žestoko...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto: Screenshot YouTube

Nakon današnje radio emisije “Sedi dole” u kojoj su gostovali Dragana Mitar i Edis Fetić, došlo je do veoma oštrog sukoba među njima. Naime, Fetiću se nije svidelo što je ona u emisiji rekla da ne planira da sa njim živi nakon izlaska iz rijalitija.

– Samo da znam na čemu sam, pokazuješ da te priča nemaju poente što si pričala. Planiramo more, zajednički život, a sad mi kažeš da ne očekuješ. Kontradiktorna si! Samo slušam šta mi kažeš – zamerio joj je Edis.

Konačno joj je pukao film! Zilha podnela papire za razvod od Edisa Fetića!

– Šta je problem? Ti se samo uhvatiš za ono što ti odgovara! Ne mogu da očekujem da ti ostaviš decu! Kako da ih ostaviš? Da li ćeš ostaviti ženu? Hoćeš sporazumno, izgleda kao da hoćeš da ispadne da ja vršim pritisak na tebe – odbrusila je Dragana.

Izvor: Informer

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar