Pevač Toni Cetinski odlučio je da promeni profesiju, nakon što sa pevanjem pauzira već nekoliko poslednjih meseci.
Naime, on sada radi kao di-džej, što je već radio davne 1985.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Moj prijatelj koji je bio glavni DJ, ja sam mu pomagao, asistirao s pločama. Baš s pločama, sad još nisam došao u taj stadijum da radim s pločama jer mi fali muzičke arhive, ali ću se potruditi da na kraju završim na pločama”, rekao je Toni za In magazin.
Tonijeva Dj turneja ovaj put je počela na terasi luksuznog opatijskog hotela.
“Od žanrova, ja nisam sebe nikad ograničavao. Volio sam od AC/DC do Princea, što nema veze jedno s drugim, funky, rock, kasnije kad se pojavio onaj ACID , pa house, vocal house. Jedino taj trap ne mogu nikako, to je danas. To onda nije bilo. Regge, to ću isto da vrtim. Biće svega”, ispričao je Toni u noći kada je nastupao.
Pevač je već bukiran nastupima na terasama hotela na obali, a kako kaže, račun mu je prazan.
“Paučina na računu! Nije se ispraznio, odavno se ispraznio, sad je već paučina. Znaš kad je trenutak da dođe paučina? Kad dugo ništa ne prolazi tu! A i pre je bilo tako, s obzirom na to da imam tih alimentacija za plaćati, bilo je uvek “Toni, je l’ ti sela lova?”. “Nije mi legla, ali je sela na kratko i odmah otišla dalje!”. Tako da… Nećemo kukati, rekli smo, pozitiva”, priznao je.
Cetinski se osvrnuo i na one koji su rekli da bi zvezde trebalo da kopaju krompir, dok su im koncerti onemogućeni.
“Ja lično ne poznajem nijednog kolegu koji će reći da ga je sramota to raditi. Ili možda postoji, onda nije moj neki bliži prijatelj ili saradnik jer ja jednostavno nemam takve u blizini. Koliko god sam i s kim god sam pričao, a čuli smo se za vreme karantina, nisam primetio da je rekao da mu je problem nešto drugo raditi osim pevanja. To su predrasude”, zaključio je Cetinski.







Komentari (0)