Banjalučani uznemireni i u čudu: Muškarac patrolirao sa puškom za Paintball i izvodio vojne vežbe

Policija je odmah reagiova, a o svemu je obavešten dežurni tužilac

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/ ATV

Policija je jutros u Banjaluci uhapsila Ž.M. i D.M. zbog toga što su uznemirli građane u banjalučkom naselju Priječani, saznaje Srpskainfo.

“Jutros oko šest časova policijski službenici nadležne policijske stanice postupili su po prijavi da se iz banjalučkog naselja Priječani jedna osoba u vojnoj uniformi i sa puškom kreće prema centru Banjaluke. Utvrđeno je da se radi o D.M. koji je nosio pušku za „Paintball“, te je sa Ž.M. izvodio vojne i policijske vežbe, čime je izazvao osećaj ugroženosti građana Banjaluke”,  rekla je portparol PU Banjaluka Danijela Mučibabić.

Od D.M. su oduzeti puška za „Paintball“, vojna uniforma i radio veza, koji će poslužiti kao dokaz u prekršajnom postupku.

O svemu je obavešten dežurni tužilac, koji se izjasnio da nema elemenata krivičnog dela, te da se radi o gore navedenom prekršaju.

Izvor: Srpska info

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar